Kino Biłgorajskiego Centrum Kultury

 

 

 

Ceny biletów w kinie BCK

 
Nazwa biletu
Cena biletu
Piątek, Sobota, Niedziela,
Poniedziałek, Środa, Czwartek
Tani wtorek **
Normalny 20 zł 17 zł
Ulgowy * 18 zł 17 zł
Grupowy szkolny *** 16 zł 16 zł
Voucher 20 zł 20 zł

Biłgorajskia Karta „Rodzina na 5+”, 

Biłgorajska Karta Seniora

10 zł 10 zł

Bilety zakupić można w kasie biletowej czynnej od godziny 14:00. Zwrotu biletu można dokonać tylko przed rozpoczęciem seansu, na który bilet został zakupiony po okazaniu paragonu i biletu, który nie został przedarty.

Zniżki 50% z tytułu Biłgorajskiej Karty „Rodzina na 5+” i Biłgorajskiej Karty Seniora liczone są od ceny biletu jak za Bilet Normalny i nie łączą się z innymi promocjami.

BCK zastrzega sobie zmianę cen biletów do kina w zależności od wytycznych dystrybutorów filmowych.

Ceny biletów na imprezy artystyczne ustalane są każdorazowo według kalkulacji.

*Bilet ulgowy przysługuje:
- dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do lat 26, seniorom po 60 roku życia, po okazaniu ważnej legitymacji (dzieci poniżej 12 roku życia nie muszą okazywać legitymacji), weryfikacja uprawnień przy wejściu na salę kinową lub/i podczas zakupu biletu w kasie kina;
- zakładom pracy dla grup liczących min. 10 osób;
- osobom niepełnosprawnym, do biletu ulgowego ma również prawo opiekun osoby niepełnosprawnej;

**Tani wtorek - promocja nie dotyczy wtorków przypadających w dzień świąteczny oraz wydarzeń i pokazów specjalnych. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami (m. in. z tytułu Biłgorajskiej Karty „Rodzina na 5+” i Biłgorajskiej Karty Seniora)

***Cena biletu przysługuje wyłącznie zorganizowanym grupom szkolnym i przedszkolnym liczącym min. 10-osób na seanse przedpołudniowe. Dla każdej grupy 1 opiekun (na 10 osób) gratis!. Cena dotyczy grup zgłoszonych najpóźniej dzień przed seansem.